KONST / Litografier / Färglitografi 14912088
nr 1491 2088
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Signerad, numrerad HC, Nybroviken. Färglitografi, bildmått: 35x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:21:56
24/9 17:15:26
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson